Fontos számodra, hogy kulturált körülmények között dolgozhass és elismerjék a munkádat? Ha igen, jelentkezz most, mert műanyagipari partnerünk részére keresünk új kollégát, hosszú távra operátori feladatok elvégzésére.

MIK LESZNEK A FELADATAID?

  • ​Munkautasítás alapján csomagolási feladatok

AZT VÁRJUK TŐLED, HOGY:

  • ​Vállald a napi 8 órás munkarendet három műszakban, hétfőtől-péntekig 6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-06:00 beosztásban
  • Számíthassunk Rád hosszú távon
  • Nem kell óriási súlyokat emelgetned, de bírd az álló munkát

AMIT A MUNKÁDÉRT CSERÉBE KÍNÁLUNK:

  • Igényes munkakörnyezetet
  • Bónusz
  • Cafeteria
  • Buszt 100 %-ban térítjük
  • Barátságos, segítőkész, támogató csapat és vezetés vár, szüneteidben pedig ebéded nyugodtan elfogyaszthatod pihenő helységeinkben
  • Stabil háttér egy kiszámíthatatlan világban
  • Fiatalos, összetartó csapat, ahol minden korosztály képviselteti magát

CSATLAKOZZ HOZZÁNK:

Ha felkeltettük az érdeklődésed, jelentkezz az allas@aidehungary.hu e-mail címen és mi felvesszük veled a kapcsolatot.

Referenciaszám:

NK252525

Lejárat dátuma:

2024.10.30

Munkavégzés helye:

Iharosberény

Kategória:

Operátor

Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt szakmai tapasztalat:

Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség:

Általános iskola

Munkarend:

Többműszakos