​Egy 100%-ban német tulajdonú vállalat számára keresünk kollégákat ellátási lánc manager pozícióba. A cég 2011 óta sikeresen működik Magyarországon az anyavállalatának leányvállalataként. Partnerünk innovatív és hatékony szereplő a műanyagipar és szerszámgyártás terén. Modern gépparkkal műanyag alkatrészeket fejlesztenek és gyártanak, elsősorban az autóipar számára. Mindig a pontosságot és a minőséget tartják szem előtt.A folyamatos és dinamikus fejlődés biztosítása érdekében cégünk tapasztalt és elkötelezett szakembert keres.Ha szeretsz koordinálni, optimalizálni és ezen a területen otthon érzed magad, akkor ez a pozíció lehet a Neked való.

Feladatok

  • ​Feladatok koordinálása, a csapat támogatása.
  • Az ellátási lánc teljes folyamatának irányítása és optimalizálása a rendelés beérkezésétől a gyártástervezésen át egészen a szállításig.
  • Kapcsolattartása a cégen belül az egyes egységek vezetőivel.
  • Napi színtű kapcsolattartás a vevőkkel.
  • Költségelemzések és költségcsökkentési lehetőségek azonosítása.
  • Részvétel a stratégiai tervezésben és a folyamatfejlesztésben.
  • Együttműködés és lehetséges fejlesztések kidolgozása az anyavállalat hasonló egységével.

Elvárások

  • ​Középfokú angol nyelvtudás (szóban és írásban egyaránt)
  • Felhasználói szintű SAP tudás
  • Csapatvezetésben szerzett tapasztalat
  • Gazdasági vagy mérnöki végzettség
  • Proaktív hozzáállás és képesség a csapatban való együttműködésre

Mit ajánlunk

  • ​Versenyképes fizetés és juttatási csomag
  • Kihívást jelentő és változatos munkakörnyezet
  • Fejlődési lehetőségek és szakmai tréningek
  • Barátságos és összetartó csapat
  • Év végén jutalomban részesülsz

​A munkakör átfogó ismereteket és tapasztalatokat igényel, amit részletesen a személyes találkozó során fogunk bemutatni. Amennyiben felkeltettük az érdeklődésedet, várjuk jelentkezésedet, hogy együtt induljunk el egy közös úton, amiben cégünk minden segítséget és támogatást megad.Várjuk jelentkezésed az allas@aidehungary.hu e-mail címre a szakmai önéltrajzod kíséretében.

Referenciaszám:

BPIV072301

Lejárat dátuma:

2024.09.19

Munkavégzés helye:

Gyál

Kategória:

Speciális mérnöki területek

Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt szakmai tapasztalat:

1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség:

Főiskola / Egyetem

Munkarend:

Általános