Ha szívesen részt vennél egy precíz, kihívásokkal teli innovatív csapatban, akkor Nálunk a helyed!Keresünk szerszámkarbantartás vezetőt, aki nem csak szakmai tudásával járul hozzá a cég sikereihez, hanem vezetői szemléletével is.

Főbb feladatok, munkák:

  • Szerszámkarbantartási részleg (4-6 fő) vezetése.
  • Külső és belső feladatok koordinálása.
  • Szoros együttműködés a termeléstervezéssel.
  • Fröccsüzemvezető helyettesítéséhez kapcsolódó feladatok ellátása.
  • Fröccsöntő szerszámon konstruktőri feladatok elvégzése.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • ​Szakirányú műszaki végzettség ( műanyagipari szerszámkészítő, karbantartó).
  • 2-3 év releváns tapasztalata.
  • Műanyagipari fröccsszerszámok kezelése/javítása, -ideális esetben konstrukciója- terén szerzett szakmai tapasztalat.
  • CAD-CAM ismeret, 3D modellek kezelése.
  • Vezetői tapasztalat.
  • Jó kommunikációs készség és projektszemlélet.
  • Kimagasló problémamegoldóképesség, elméleti és gyakorlati szinten is.
  • Önálló, felelős munkavégzés.
  • Angol vagy német nyelvtudás társalgási szinten.
  • Külföldi anyavállalatnál történő betanulás vállalása, mobilitás.

Miért érdemes velünk dolgozni?

  • ​Versenyképes fizetés +egyéb juttatások (cafeteria, munkábajárás kiemelt támogatása, iskolakezdési támogatás)
  • Szakmai fejlődési lehetőség és karrierépítés egy dinamikus és innovatív munkakörnyezetben.

Jelentkezésnél előnyt jelent

  • Fröccsöntő ​szerszámkarbantartói tapasztalat

Csatlakozz:

Küldd el önéletrajzod és bérigényed az allas@aidehungary.hu email címre és csatlakozz hozzánk, hogy együtt formáljuk a műanyagipar jövőjét!

Referenciaszám:

NK354456

Lejárat dátuma:

2024.10.17

Munkavégzés helye:

Iharosberény

Kategória:

Karbantartó, Szervizes

Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt szakmai tapasztalat:

2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség:

Nincs

Munkarend:

Általános

Nyelvtudás:

Angol

Olvasás: B2
Írás: B2

Nyelvtudás:

Német

Olvasás: B2
Írás: B2