Barion Pixel

Hirdetés

Szerszámkarbantartó – Erősítsd meg csapatunkat!
Keresünk egy tehetséges szerszámkarbantartót, aki nemcsak szakmai tudásával, hanem vezetői képességeivel is hozzájárulna sikerünkhöz.

Főbb feladatok, munkák:

  • ​Fröccsöntő szerszámok átszerelése a termelés során felmerülő meghibásodások esetén
  • Fröccsöntő szerszámok alkatrészeinek tisztítása, cseréje
  • Gépészeti rajzok és specifikációk megértése és alkalmazása
  • A karbantartási munka hatékony koordinálása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • ​Középfokú, szakirányú végzettség (pl. szerszámkészítő, szerszámkarbantartó)
  • 2-3 év tapasztalat
  • Műszaki rajz olvasási készség
  • Alapfokú számítógépes ismeretek
  • Önálló és felelős munkavégzés

Miért érdemes velünk dolgozni?

Ha szeretnél egy fejlődő vállalat részese lenni, ahol szakmai tudásod és vezetői képességeid egyaránt érvényesülhetnek, itt a helyed!

  • Juttatási csomag cafeteria rendszerrel, jelenléti bónusz (további részletek személyesen!)
  • Dinamikus munkakörnyezet és szakmai kihívások

Jelentkezésnél előnyt jelent

  • ​Fröccsöntő szerszámkarbantartói tapasztalat

Érdekel a pozíció?

Ne habozz kapcsolatba lépni velünk! Szívesen adunk további információkat és válaszolunk kérdéseidre.Keress minket a +36 70 884-7200-as telefonszámon vagy az allas@aidehungary.hu e-mail címen, a „nagykanizsai szerszámkarbantartó” jeligével.

Referenciaszám:

Nk52541

Hirdető:

AIDe-Hungary Kft.

A cég bemutatkozása

Lejárat dátuma:

2024.10.11

Munkavégzés helye:

Nagykanizsa

Kategória:

Karbantartó, Szervizes

Foglalkoztatás jellege:

Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt szakmai tapasztalat:

2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség:

Szakiskola / szakmunkás képző

Munkarend:

Általános