Szerszámkarbantartó – Fedezd Fel a Szakma Legjobbjait Egy Tisztán és Precízen Működő Csapatban!
Székesfehérvár környékén partnercégünk saját állományába keres Szerszámkarbantartót! Ha olyan munkakörnyezetet keresel, ahol a szerszámok karbantartása és a precizitás napi szinten kihívást jelent és ahol a munkakörnyezet rendje és tisztasága minden nap megadja a motivációt, akkor itt a helyed!
Csatlakozz hozzánk és légy részese annak a csapatnak, ahol a szakértelmed és a precizitásod a legfontosabbak – ahol minden nap egy új lehetőséget és kihívást tartogat!

Fő feladatok és felelősségek:

  • Gondoskodj a szerszámok zavartalan működéséről az elvárt időben és minőségben.
  • Cseréld ki a kopott alkatrészeket és végezd el a szükséges felújításokat.
  • Tartsd nyilván a gyártási rendelés alapján kiadott és visszavett szerszámokat.
  • Biztosítsd, hogy a szerszámok megfeleljenek a gyártási követelményeknek.
  • Használj minden rendelkezésre álló eszközt, gépet és szerszámot szakszerűen.
  • Gondoskodj a munkavédelmi előírások és tűzvédelmi szabályok szigorú betartásáról.
  • Tartsd rendben a munkaterületet és biztosítsd annak higiénikus állapotát.

Amit tőled várunk:

  • Pontosság és megbízhatóság: Ezek alapértékeink.
  • ​Szerszámkészítő szakmunkás végzettség vagy szerszámkarbantartásban szerzett 1-2 éves tapasztalat.
  • Fröccsöntő szerszámokat érintő műszaki rajzok ismerete előny.

Munkaidő: 12 órás folyamatos műszakos munkarend (06:00-18:00, és 18:00-06:00)

Miért érdemes csatlakoznod hozzánk?

  • Megjutalmazzuk a szakértelmedet és teljesítményedet.
  • Műszakpótlékok: 14:00 - 22:00 között 30%, 22:00 - 06:00 között 40%.
  • Utazási költségtérítés, Cafeteria, és Mozgóbér: Költségtérítési támogatás és juttatások.
  • Munkatárs ajánló program és Törzsgárda program: Jutalmak és elismerések a hosszú távú elkötelezettségért.
  • Tiszta és rendezett munkakörnyezet: Modern, higiénikus munkakörülmények.
  • Hosszú távú, biztos munkahely: Stabil alapok a karrieredhez.
  • Családias légkör: Támogató és összetartó munkaközösség.

Ingyenes vállalati buszjárat: Káloz – Soponya – Csősz – Tác – Szabadbattyán

Ne hagyd ki ezt az izgalmas lehetőséget! Ha szeretnéd megtapasztalni, milyen érzés egy dinamikus, szakmai szempontból kihívásokkal teli és tiszta munkakörnyezetben dolgozni, küldd el önéletrajzodat és bérigényedet az alábbi e-mail címre: allas@aidehungary.hu.
Lépj be hozzánk és építsd velünk a jövőt egy stabil és inspiráló munkahelyen!

Referenciaszám:

SZF41585

Lejárat dátuma:

2024.10.11

Munkavégzés helye:

Kőszárhegy

Kategória:

Karbantartó, Szervizes

Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt szakmai tapasztalat:

1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség:

Szakiskola / szakmunkás képző

Munkarend:

Többműszakos