Székesfehérvár környékén új kihívások várnak rád! Partnercégünk saját állományába keres Fröccsöntő Technológust, ahol a precizitás és a minőség nem csupán szavak, hanem mindennapi valóság.
Ha vonzanak a tiszta, rendezett munkakörnyezetek, ahol valóban értékelik a szakértelmed és hozzájárulásodat, akkor ezt az állást neked találták ki! Nálunk nem csupán egy munkahelyet kapsz, hanem egy olyan helyet, ahol a modern technológiai megoldások és a professzionális hozzáállás kéz a kézben járnak.
Csatlakozz hozzánk és tapasztald meg, milyen egy támogató, stabil munkahelyen dolgozni, ahol a szakmai fejlődésed és a sikered mindennél fontosabb!

Amit nálunk megtalálsz:

  • Modern és rendezett munkakörnyezet: Tiszta, jól karbantartott gépekkel és technológiákkal dolgozhatsz, ahol minden eszköz rendelkezésedre áll a hatékony munkavégzéshez.
  • Szakmai fejlődés és támogatás: Folyamatosan fejlődhetsz szakmai tudásodban és naprakész lehetsz a legújabb technológiai trendekkel.
  • Stabil és hosszú távú karrier: Nálunk biztos alapokra építheted karriered, ahol a teljesítményedet megbecsülik és előrelépési lehetőségeket kínálunk.
  • Családias légkör: Olyan munkahelyi közösséget találsz, ahol mindenki támogatja egymást és ahol szívesen dolgozhatsz egy összetartó csapat részeként.

Feladatok, amelyek rád várnak:

  • ​Fröccsöntési technológiák tervezése, beállítása és optimalizálása a legmagasabb minőségi követelmények szerint.
  • Gyártási folyamatok folyamatos fejlesztése, hogy mindig a legjobb eredményeket érjük el.
  • Műszaki dokumentációk pontos vezetése és karbantartása.
  • Problémamegoldás a legmodernebb módszerekkel (FMEA, PPAP, APQP, SPC, 5 Miért, 8D módszer).
  • Szoros együttműködés a termelési és minőségbiztosítási csapatokkal a gördülékeny működés érdekében.

Amit kérünk Tőled:

  • ​Középfokú műszaki végzettség.
  • Hasonló munkakörben szerzett 1-2 éves tapasztalat.
  • Alapos ismeretek az autóipari minőségirányítási rendszerek terén (FMEA, PPAP, APQP, SPC).
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek a napi dokumentációk kezeléséhez.

Miért válassz minket?

  • ​Versenyképes fizetés és stabil jövedelem, amely tükrözi munkád értékét.
  • Cafeteria és mozgóbér, amelyek további anyagi biztonságot nyújtanak.
  • Utazási költségtérítés és albérlet támogatás, hogy minden napod gördülékenyen teljen.
  • Hosszú távú, biztos munkahely, ahol nem csak a munka, de a munkakörnyezet is kiemelkedő.
  • Tiszta és szervezett környezet, ahol minden a helyén van és a minőség az első.

Jelentkezésnél előnyt jelent

  • Ha ismered az AutoCad-et vagy a Sepro robotprogramot.
  • Alap szakmai angol nyelvtudás ismerete.

Ha érdekel a lehetőség, kérjük küldd el jelentkezésedet, amely tartalmazza bérigényedet és önéletrajzodat az alábbi e-mail címre: allas@aidehungary.hu. Várjuk jelentkezésed és reméljük, hogy hamarosan üdvözölhetünk a csapatunkban!

Referenciaszám:

SZF1234

Lejárat dátuma:

2024.10.11

Munkavégzés helye:

Kőszárhegy

Kategória:

Termékfejlesztés, tervezés

Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt szakmai tapasztalat:

1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség:

Szakiskola / szakmunkás képző

Munkarend:

Általános