Szeretnéd, ha megbecsülnék a munkádat? Ügyes kezű, jó karbantartónak gondolod magad, akire nyugodt szívvel rábízhatjuk a gyártásban résztvevő gépeink karbantartását és javítását? Ehhez megfelelő tapasztalattal is rendelkezel a gyártás-termelés területéről? Igen!? Akkor téged keresünk, csatlakozz szuper csapatunkhoz és érjük el közösen a jövő sikereit!

Mindennapi feladataid a következők lesznek:

  • Gyártó gépek karbantartása javítása.
  • A gépátállások végrehajtása.
  • A gyártósoron esetlegesen felmerülő hibák javítása.
  • A gépek időszakos ellenőrzése.
  • A közvetlen felettesed munkautasításainak követése.

Elvárások az ideális jelölttel szemben:

  • ​Szakirányú végzettség.
  • Pneumatika, hidraulika ismeretek.
  • Gyártó cégnél hasonló munkakörben szerzett tapasztalat.
  • 2 műszak vállalása.
  • Nagyfokú előny, ha a motorgyártással foglalkozó cégnél dolgoztál már.

Amit a cég kínál neked:

  • ​Versenyképes bérezés.
  • Bejárás támogatás.
  • Nappalos 2 műszakos munkarend.
  • Hosszútávú, bejelentett munkalehetőség.

Várjuk jelentkezésed az allas@aidehungary.hu e-mail címen, önéletrajzod kíséretében.

Referenciaszám:

AIDe_Hungary_Nag

Lejárat dátuma:

2024.10.20

Munkavégzés helye:

Nagykanizsa

Kategória:

Műszerész

Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt szakmai tapasztalat:

Elvárt végzettség:

Szakiskola / szakmunkás képző

Munkarend:

Többműszakos