Dinamikusan fejlődő, szigetszentmiklósi műanyagipari partnercégünk számára keresünk SZERELDEI CSOPORTVEZETŐT. Partnerünk a legnagyobb autómárkák beszállítója, és kiemelt figyelmet fordít a szakmai fejlődésre és kiváló munkakörülmények biztosítására. Csatlakozz hozzánk, és érjük el együtt az újabb sikereket!

Feladatok

• Az adott műszakban a gyártási terv megvalósítása.
• A szereldei dolgozók munkájának irányítása.
• Dokumentációk pontos és naprakész vezetése.
• Minőség és hatékonyság biztosítása.
• Fejlesztési javaslatok tétele és megvalósítása.

Elvárások

• Középfokú végzettség.
• Minimum 3 év hasonló területen (műszakvezető) tapasztalat.
• B kategóriás jogosítvány.
• Kiváló problémamegoldó és szervezőkészség.
• Vezetői képesség, határozottság.
• Tanulásra való hajlandóság.

Mit ajánlunk

• Motiváló bérezés és versenyképes juttatási csomag.
• Stabil munkahely.
• Szakmai fejlődési lehetőség.
• Barátságos munkakörnyezet.
• Kiváló munkakörülmények.
• Segítőkész kollégák és megértő vezetők.

Várjuk szakmai önéletrajzod az allas@aidehungary.hu e-mail címre.

Referenciaszám:

BPIV062801

Lejárat dátuma:

2024.11.22

Munkavégzés helye:

Szigetszentmiklós

Kategória:

Műszakvezető

Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt szakmai tapasztalat:

2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség:

Szakközépiskola / Gimnázium (érettségi)

Munkarend:

Többműszakos